Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz solena #115490 üzenetére

    Na jó, de az EU bazi nagy és ellentmondásos... jó az hogy "kihajították"...
    Ezt te sem gondolhatod hogy csak úgy be kellett volna mindent emelni válogatás nélkül... ha meg nem, akkor szemezgetés lett volna csak belőle... hisz nem tudnak mindent átteni pont emiatt.

    Szóval nem ez a baj (szerintem)... hanem az hogy nem tervezték meg... mindegy honnan mit raknak be és merre viszik... csak legyen meg a terv. Persze egy jó terv. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • válasz solena #115490 üzenetére

    Szerintem ott is az lesz a kulcs a sztori rendben van e és meg van e tervezve rendesen előre.

    Ismerve Jon Favreau munkásságát, nekem egyelőre nincs kételkedésre okom... mellesleg jól ismeri a páncélos figurát (aka Iron Man), hogy kell megírni és vászonra vinni... szóval ha a sztori klappol akkor jó lesz.
    Minden részt más rendez elvileg... szóval lesz azért változatoság a megvalósításban... de ha tudják honnan hova kell eljutni és az magában jó vázat ad neki akkor nem lesz gond.
    Én optimista vagyok. :)

    És szerintem a háttérben a Disney elég sok embert bevonhatott a Marvel filmes stábból, hogy biztosra menjenek. Persze erről semmit nem tudok/hallottam, csak tipp. De nem lepne meg. Már Jon behozása is pozitívum.

    Másik pozitív dolog az SW körül az a trónok harcás srácok... ők azért a GoT-al bizonyították hogy tudnak egy átfogó történettel manőverezni és A pontból B pontba eljutni. Ha ők is tudnak olyan jól írni továbbrais (igaz itt most nincs kész mű előttük, meglátjuk mit és honnan szemezgetnek) akkor ott sem lesz gond.

    Abban igazad van hogy az EU-ban rengeted kincs van elszórva, csak jól kell hozzájuk nyúlni.
    Egyébként már többször ítam, a képregényekben könyvekben is rengeteg jó dolog van már most, canon szinten is... szóval csak ezeket az embereket kéne valahogy átemelni a filmes részlegbe. Már az sokat segíthetne, ők látszik értik a SW univerzumot... sokkal jobban, mint akik eddig a filmeket írták.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák