Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    The Neon Demon

    Barátnőmmel néztük meg tegnap este....a film után megjegyezte, hogy most ezért 5x egymás után Ő választ filmet.

    Nagyon könnyen le tudom írni a filmet... Nézzétek meg a trailert. Na pontosan azt kapod 2 órán keresztül. Ez egy nagyon művészfilm. A kamerabeállítások, a megvilágítás és a párbeszédek is. Ezek egyébként szerintem itt-ott zseniálisak. Nem művészies...mint pl. Rekviem egy álomért. Az művészies...de amellett egy jól felépített film. Ennek a sztoriját egy buszjegyre rá lehetne írni. A párbeszéd meg szerintem egy A5-ös lapot 12-es arial-lal nem töltene ki.

    Én úgy gondolom, hogy a témájához kapcsolódóan a divatbemutatók és a modellkedés abszurd és absztrakt művészi világát akarták filmre vinni. Nem csak akarták...végül is sikerült. Egyébként ezen felül mondanivalót nem éreztem ki a filmből. Talán a párom jegyezte meg a film közben, hogy abban van igazság, hogy a nők milyen mértékig képesek elmenni a versengés fejében.

    Az életemhez sokat nem tett hozzá. Meg ez olyan film amihez hangulat kell...de 10 alkalomból talán ha 1 olyan van amikor ezt befogadja az agy...
    Ha éppen csak leülnél nézni egy filmet...akkor ne ezt. Erre rá kell készülni és jó ha alfában vagy. :D

    Nem tudom számozni... ? / 10

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Új hozzászólás Aktív témák