Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #44539 üzenetére

    Bizony, Brolin durva lett volna. Mikor bejeltették Affleck-et fel voltam háborodva, de mostanra rájöttem, hogy teljesen mindegy milyen lesz. Én úgy is imádni fogom azt a filmet :) És igazából az első kép is bíztató szerintem. A további karakterek castingja sem rossz. Messze van a megjelenés az csak a baj. És az, hogy a Zöld Lámpásról semmi hír. Marad Reynolds? Igazából nincs azzal semmi baj, lehetne rosszabb is. De akkor elméletileg figyelembe kell venni a filmben történt dolgokat. Márpedig Parallax-ot abban a filmben nem teljesen jól mutatták be. Remélem Július 24-27 (Comic-Con) között kapunk sok-sok új információt.
    Arról a hírről pedig, hogy Affleck 19-ben Batman filmet rendez, azt gondolom az nagyon messze van még. De a The Town-t látva nincs vele baj.

    Ne fojtsd el magadban a DC fan-t Hágé. Igen is álljunk ki a legjobb szuperhős franchise-ért! :)
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák