Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    Hobbs és Shaw

    Mível az Irishman nem csigáz fel, ezért pótoltam ezt a remekművet, mert moziban nem láttam annó, valahogy nem csigázott fel a dolog.

    Pedig azt kell mondjam, sokkal jobb lett, mint bármelyik utolsó 3-4 FF film, Rockot eddig is kedveltem (nem tudom megmagyarázni az okát) és Statham itt is odateszi magát, valahogy jól ötvözi a tökös gyerek és az úriember karaktereket és jól is áll neki. Ráadásul a kémia is jó volt a színeszek között, ennek ellenére nálam a prímet Vanessa Kirby vitte, akiről eddig nem tudtam (lehet már láttam korábban), de most megjegyzem a nevét, mert nekem nagyon bejött minden szempontból, kénytelen leszek visszanézni korábbi filmjeit is.

    Az akciók jók voltak, de azért néha a kevesebb több lett volna, volt egy két jelenet, amikor már ásítoztam a végén. Na meg persze a fizika nem a film erőssége, ezt sem értem miért erőltetik ennyire, ezek a jelenetek semmit nem adnak a filmhez, max. agyfaszt kap tőlűk az egységsúgarú néző, na mindegy.

    Persze nem egy örökzöld klasszikus született, de az akciófilmek közül a jobbik fajta lett.

    #értékelés

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák