Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz .LnB #101535 üzenetére

    Sajnálom, hogy emiatt már máshogy tekintesz rám. Nem érzem, hogy ez jogos lenne, de szíved joga. ;)

    Amúgy hajrá, várom a megoldásokat. :K Egyébként írtam én is, hogy biztos sokat ki lehet magyarázni, ha nagyon akarjuk, meg azt is, hogy lehet, hogy pár dolgot mi értettünk félre. De szerintem akkor is sok minden ül abból, amiket leírtam. És szent meggyőződésem az, hogy ahogy más filmeknél is, úgy itt is beáldoztak dolgokat, bevállalták a "logikátlanságokat", hogy meglegyen egy-egy jelenet, vagy hogy úgy gördülhessen tovább a cselekmény, ahogy akarták. Pl. szerintem igenis elvárható lett volna, hogy legyen mobilja Debora-nak, csak akkor nem lett volna a többszöri vezetékes telefonhoz hívás, nem lett volna az éjjeli várakozás, Baby tudta volna figyelmeztetni, amikor már esélyes volt, hogy rossz vége lesz a balhénak, és még az is fennáll, hogy bántani fogják a csajt, stb, stb. De voltak ennél furcsább dolgok is (leírtam őket), meg azt se felejtsd ám el, hogy alapvetően nagyon tetszett a film, és ennek hangot is adtam. :)

    Így kielemezni gyakorlatilag minden filmet ki lehetne. Meg persze különbözőek vagyunk, lehet hogy te, vagy bárki más teljesen máshogy lát egy-egy szituációt.

    [ Szerkesztve ]

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák