Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EA's hit

    őstag

    válasz Woodslave #9179 üzenetére

    Én inkább azt nem értem sem nála, sem másoknál, akik konstans minden héten 9-10 wines kvalikat és 18-20 wines wl-eket mennek, hogy hogy a picsába nem futnak össze egyetlen csalóval sem, vagy nincs soha egyetlen megszakadó meccs, elszálló netkapcsolat, vagy hasonló? Oké, gondolom old genen mivel nincs crossplay, nincsenek csalók sem. Én nem vagyok jó játékos, sőt, itt a fórumon is a legtöbben jobbak vagytok nálam eredmények alapján, de basszus egy kvalin átlag 1-2, egy wl alatt nagy átlagban 1-5 csalóval játszok. Azokkal meg nem tudok mit kezdeni, nem azért mert nem vagyok extra játékos, hanem mert ha nem látod az ellenfél láthatatlan csapatát, úgy elég nehéz :D

  • Gabeszfoci89

    aktív tag

    válasz Woodslave #9179 üzenetére

    Nemhiszem hogy 10 éves nyomikkal játszanék :) Legalábbis a mozgást meg a reális tudást azért látom szerintem a többsége hozzám hasonló hogy ittis vannak bugok persze de sokkal kevesebb mint next genen.Kb feleannyi az irányítási probléma meg next gen nekem elvette a kedvemet mikor volt olyan hogy wl meccsen 17winnél egyszerűen kikapcsolt a gép...másik kedvencem mikor egy bedobásnál én irányitottam az ellenfél embereit ő meg az enyémet,de többször volt úgy fontos meccsen vereségem hogy 3 góllal mentem és lost connection(t mobil legjobb net)de úgy lost connection hogy a menüben be tudtam lépni azonnal...Szoktam next genen is játszani de csak rivalst mert ott még nem izgat annyira az eredmény ezen az accon ott tartok hogy div8 bol indulva multhéten már div2 vagyok.Én ezek a hibák kamu kilépések fagyások miatt futtatom az Old gent nekem ezekből a gondokbol semmi nem fordul itt elő.Azt tegyük félre hogy vannak az alap fifa bugok szöglet olló külső lövés kickoff glich ezeket minden gyökér használja megtanultam levédekezni nem nagyon használom őket nekem más a stílusom sokkal.Ha érdekel és van pici időd nézz bele a mai meccsekbe oltogep893 a twich felraktam a mai qualit kapásbol 3 olyan meccs van benne ami elit szintű csörte volt :)
    Meg én nem veszem véresen komolyra van a lábamban 12ev profi foci most is játszom de már csak amatörben teljesen más a gondolkozásom a játékról meg az üres területekről szűkített védekezésről emberek egyéni képességinek kihasználásáról jó taktikával talán ennyi lenne ami titok.De nemgondolom hogy csak vakondokat tudok megverni :))

    Mgplayz89

Új hozzászólás Aktív témák