Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjarte

    csendes tag

    Én is írnék egy gyors WL beszámolót illetve tapasztalatokat. Idén ez volt a második WL-em, nem is játszom ezzel a résszel rég óta mivel a tavalyi játékra sikerült túlságosan ráfüggnöm... Egy hete xboxon 24 győzelemig jutottam, kb ez volt az átlagom a tavalyi FIFA-val is. Na de akkor lényegre is térek, hogy zajlott a hétvége.
    Péntek este sikerült egy nagyon jó szériát kifognom és 16-3-al vártam a szombatot. Az xboxos HOME gomb fixálás marha jó arra hogy gyorsan rage quitteljen az ellenfél, amúgy meg ismételten egy szánalmasan beleszarós EA fix-et köszönthetünk egy hónapok óta jelenlévő hibára, bravó... Szombaton este tudtam folytatni a játékot, és ami innentől jött az kritikán aluli. Elkezdődik a meccs, első félidő úgy ahpgy játszható, második félidőre teljesen belassul a játék. Input lag, bad gameplay, élvezhetetlen szar. Ez természetesen azokank kedvez akik kis ikon játékosaikkal lövöldöznek 20 méterekről, az én rövidpasszos gyors játékomat kicsinálja a bad gameplay. A szar széria nem is szűnt meg, így 24 győzelem lett 40 meccsből végül, ami a 16-3-s kezdés után gyászos. Más is tapasztalt szombattól szerver problémákat? Illetve volt egy meccsem, ahol néha mintha a kontroller meghalt volna 1 pillanatra, a játékosom nem mozdult csak egy helyben állt (nem, nem merült az akksi és a kontroller sem hibás). Ilyennel találkozott már valaki?

    XBOX Gamertag: Bjarte1990

  • Bjarte

    csendes tag

    válasz Kristof_94 #21004 üzenetére

    Ez a Javi Martinez nagyon gyenge. CDM-nek az M/M ilyen pace-el szerintem kuka, nem is beszélve az accelerationről. Elég szar lehet vele védekezni...

    XBOX Gamertag: Bjarte1990

Új hozzászólás Aktív témák