Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Digestive #21038 üzenetére

    Jegyezzétek meg ezt az arcot! --->

    Ez az az arc, amikor Szűzoltó Vitéz János mesteredző, a topmodell csajokat képző főiskola női fociválogatott vezetője és világbajnok focista megtudja, hogy mostantól privát edzéseket is kell tartania a lányok fittségének megőrzésére. (Vagy amikor meglátod az ellenfél gagyi csapatát a FUT töltőképernyőn és tudod, hogy 10-0 alatt nem megy haza az arc.) :DDD

    Átmenetileg kész. SO

    Több mint 1 hét masszív agyalás után így alakult, köszi Nektek a tippeket, Fransescoonak meg a türelmet.

    Ez egy átmeneti állapot, CR kellene, de messze voltam tőle, illetve vagy Ő és más senki, vagy mindenki más...

    Egyéb tényezők:

    - Megláttam Guru-nál Desailly-t és megirigyeltem, kellett még egy ikon a chem miatt.
    - Nagyon beesett a piac, ebben benne vannak az SBC-k, pláne az ikon, abban reménykedek, hogy ha vége, akkor lesz még egy kis emelkedés az ikonokban, szóval van benne befektetési cél is.
    - Kevés volt a coin CR-hez és a többi erős emberhez, így kompromisszumot kellett kötni, nem lehet nagyon gyenge pont a csapatban, csak minimális kompromisszum fért bele.
    - Nem tudtam választani az alternatívák között. Neymar? (gyenge) Bale? (darabos) Hazard? (Akkor minek adnám el Aguerot, aki jobb?) Aguero? (Nagyon szerettem, de kellett változtatni, 5 napja árultam és nem vitték el, viszont az ára folyamatosan csökken. El kellett adni.) Crespo? (Nem tudom eladni) Hernandez? (Drága és ahhoz képest a csapat amit kapott volna, az gyengült volna, nem lett volna Walker...)

    Döntés:

    - 10-es CHEM!
    - SIF Lozano. (Gagyi, nincstelen tucat, de amennyire OP és amennyire olcsó, hát nem sokkal rosszabb mint ikon Hernandez. De komolyan. Plusz nálam már bizonyított 6 chemmel csereként 4231 és rengeteg meccset eldöntött.)
    - TIF Son. (Volt már, egyedül ő lett a kompromisszum! CR és Neymar alatt van, viszont nagyon kicsi a lemaradása a statokban Neymarhoz képest, viszont jelentősen erősebb. Bal ST és 220K-ért sokkal jobb ár/értékben. Ha sikerül gyűjteni, akkor nyilván cserélni kell, vagy ha felmennek az ikon árak, akkor.)
    - Desailly. (Ki szeretném próbálni, így egyel még védekezőbb lett a kp, arra lenne szükség, hogy az ellenfélnek kedve se legyen támadni.)
    - Középső Nesta. (Ezt nem kell túlgondolni, CSAK és kizárólag Walker miatt jött. Viszont jobban passzol mint az alap verziója, jobb a stamnia és a balance is. Plusz az acceleration is jobb.)

    19-re lap:

    DEL PIERO

    Árában becseréltem az alapot. Miért? Imádom a fiatal verziót. DE pont 1 hajszál kellene a lövésben, a mozgékonyságban és az erőben, picivel jobb a passz is, így egy hawk lappal bízom abban, hogy egy még jobb lapot kapok.

    Meg hát nézzétek már meg ezt az arcot. Szétvág mindet. :DDD

    Véleményekre kíváncsi vagyok!

    :R

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák