Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokipuding8

    tag

    válasz Yodamest #26947 üzenetére

    Igen arra értettem :K Mivel jó RB-ből hiány van Bundesben, simán csinálhatnál egy 352-t, és akkor ott a 3 fasza CB. Két védekező középpályás... jó alakzat egyébként. És a németeknél elég királyul össze lehet rakni. 84-es Kimmich volt... nekem nem jött be. De nekem a szélső védők vagy gyorsak vagy ne is legyen...szvsz kiesett a csávó a pakliból. De amit mindig is mondok, hybridbe kell gondolkodni, akkor minden megoldható kb :)

    Más: Srácok az miért van hogy ezekről az amúgy is überfullos lapokról alapjában úgy írtok, hogy egy ilyen-egy olyan lappal ez vagy az az értéke ki van maxolva... Nem akarom elhnni hogy ezek a chem-lapok ennyire működnek mindenkinél csak nálam nem. És vegyünk egy teljesen evidens példát. Ott van Nainngolan. Ismerjük, egy állat. De lehetne gyorsabb. Tehát ha ráteszek egy shadowt, akkor a gyorsulása 15, a sebessége pedig 10-zel nő... (a def-statjairól ezesetben ne is beszéljünk mert így veri Vieirától Gulliton át az összes mindenkit védekezésben elvileg...) De látványosan, sokkal gyorsabbnak kéne lennie ez alapján. Ez így is van mindenkinek? Azt a szót már le sem írom hogy placebó , szerintem... Pláne hogy egy-egy embernek mintha változna a mozgása és viselkedése ezektől a lapoktól, de ennyire drasztikusan biztosan nem. Nem ironizálni akarok, tényleg érdekelne hogy mi a helyzet... Mert van egy elképzelésem, hogy egy algoritmus van erre, és X százaléka működik ezeknek az írt értékeknek (fenti példa), az sem mindegy hogy milyen kaliberű, képességű, milyen traitje-specialities-e van... stb. Egy tuti, nálam senkin sem ment végbe Bolt-osodás, nem lett hegyomlás sem cselkirály ezektől a lapoktól. Szóval nálatok ez érzésre mégis hogy néz ki? Kiemelném, hogy érzésre... nem az elméletre meg a számokra vagyok kíváncsi, azt én is látom/tudom hogy "kéne" lennie :) :R

Új hozzászólás Aktív témák