Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsako

    őstag

    válasz Citroware #4047 üzenetére

    Sokat nem szamitanak a jatekbeli ratingek. Dybala is a 2. Legjobb csatar olaszban ingame, kozben a gollovolistan a top10ben sincs iden :)) Tavaly is minden 3. Golja 11-es volt.

  • balisz

    senior tag

    válasz Citroware #4047 üzenetére

    Neuer-nek is az a mázlija hogy a világ legjobb csapataiban játszik, de így is sikerül azért párszor egy évben a semmire kirohannia vagy benéznie egy beadást, ennek ellenére a megítélése nem változik. Buffon-nak volt 2 rossz meccse az elmúlt 2 évben, máris azt kell magyarázni kik jobbak nála. Mégis mi ebben a logika? :)

    [ Szerkesztve ]

  • majnkopf

    tag

    válasz Citroware #4047 üzenetére

    Neuer ezt azért tudja megtenni, mert a Bayernben véd egy olyan korszakban (bár mikor nem) amikor szarrá szopatja a Bayern a mezőnyt, reálisan nézve nincs esélyes hosszabb távon hazai fronton ellenük. Kicsit kimozdulnak otthonról már szarba is tudják őket szopatni és Neuer sem játszok védekező középpályást, ráadásul én edzőként már lepadoztattam volna. A kapus maradjon kapus, tanulja meg hol a helye, akármennyire vered a másikat meg játszani akarsz meg meg akarod mutatni mekkora vagány vagy otthon nem kell.. a Buffonos témához. Az elmúlt 10 év top5 kapusa közé sorolható, a játékosok elitjében (topx) gyakorlatilag rangsort sem lehet felállítani, mert annyira kicsik a különbségek, inkább az dönt kit mennyire szimpatizálnak. Ami egyik kapus erénye abban a másik egy picit gyengébb és/vagy fordítva, VISZONT vannak tények, akárcsak Buffon vagy akárcsak De Gea hatalmas bravúrokat hoz és ezzel pontot, pontokat ment meccsenként a csapatának. Akármennyire nem szeretsz valakit (vagy valakit elismerni), de el kell ismerni. A tények azok tények. Én pl. Casillas fan vagyok számomra ő marad a Nr.1 mindig is ettől függetlenül be kell látnom sajnos az elmúlt 3-4-5 éve nem úgy alakult ahogy az jó lett volna vagy amit megérdemelt volna. Talán a kor is hozzárakott ehhez, talán az, hogy ki is csinálták egy kicsit és azok az "igazi" szurkolók is ellene fordultak akiktől a legnagyobb támogatást kellene kapni rosszabb időkben.. nem pedig 2-3-4 baki után kihátrálni mögüle meg küggyék vissza a B csapatba mondatokat skandálni. Buffon a kora ellenére rendkívül karizmatikus egyéniség, irányítója mind az olasz válogatott mind a Juventus csapatának és (szerintem) korát meghazudtoló bravúrokra képes. Jelenleg aktív top ligás kapusok közül top4be sorolnám.

Új hozzászólás Aktív témák