Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz -Ben- #2464 üzenetére


    Alfa 030, a fegyverellátós töltő, ráadásul én nem is az ott kapható 55 shore keménységű, 120 mm-es szabvány bogyókat használom, hanem külön rendeltem 70 shore keménységűeket, amiket a keménységük okán, még nehezebben lehetne tölteni. Kb. vagy 100 lövésen vagyok túl, de ezzel a töltővel nincs ilyen gondom, a keményebb gumik is simán mennek a dobba.
    A videódat nézve, nekem is úgy tűnik, hogy azok a gumibogyók nagyobbak 12-13 mm-nél, mindenképp mérd le.
    Az elég necces lenne, ha a töltőt méretezték volna el, de ha mégis az van, cserélik.
    Ha már szóba került a szabványnál keményebb lövedékek, egy kis tapasztalat az e havi lövészetről.

    Én általában tokból előrántva, egy szuszra kitárazok, az asszony szokott csak pötyögtetni. :D
    Az Alfa mellett van még egy RevengeM-14-es cuccom is, 15 mm, szintén 70 shore keménységű gumival. A lövészetre a helyi bútorosnál vágatok kb. 2 cm vastag, 50x50 cm-es bútorlapot, arra megy rá a lőlap.
    5 méter távolságból, két-két sorozat után, így amortizálódik a bútorlap.


    Mondta is a lőtérvezető, hogy nem állna oda próbababának, törné a csontot. :D

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

  • Ezekiel Ston

    senior tag

    válasz -Ben- #2464 üzenetére

    Én Alfa G030-asommal nem tapasztalom ezeket a problémákat amit írsz...én szintén önvédelmiboltból vettem a cuccot igaz a zsírt nem onnan de ez az egy feltétel nem kéne hogy gondot okozzon. Sok kenőanyag kell hozzá hogy rögtön csússzon is...5,5 éves lányom is megtömi a pisztolyt gumival. Szóval "a hiba az Ön készülékében van" állhat csak fent. Lehet rossz méretet kaptál. Telefonálj rájuk hogy gondban vagy, biztosan segítenek.

Új hozzászólás Aktív témák