Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ergo_Proxy

    tag

    válasz TTomax #446 üzenetére

    Egyetértek, egy két speciális festésű fegyver nincs csak meg a shopból, meg oldalfegyvert amúgy is csak három félét használok így azok nem érdekelnek, vannak frankó járműveim de minek, .50-el vadásszam le a kacsákat a hajóról? :D :D A Ghot Reconban jobban meglett ez oldva, ugyan ott is elfoglalhatsz bázisokat de nem tartod meg őket, meg a sztori után ugyan úgy járnak kelnek a kartelesek az utakon, meg benépesítik a bázisokat, itt semmi nincs, full ki van halva az egész pálya. Tegnap még befejeztem az utolsó mellék küldetéseket, amik főleg ilyen gyűjtögetősök voltak, bejártam az egész mapot újra szinte, és kb óránként találkoztam egy, max kettő ellenséggel, szóval szomorú vagyok, hogy tök beszippantott ez a táj, meg ez a hangulat, és most igazából ennyi, marad az outpostok monoton visszafoglalása. Ha újralehetne kezdeni az egészet úgy, hogy megmaradjanak a mostani dolgaim, fegyverek, járművek stb. az tök jó lenne.

    Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

Új hozzászólás Aktív témák