Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz SH4D0W2011 #431 üzenetére

    Én a sziget után rögtön bal alulról kezdtem. Mostmár ki van takarítva Falls End, és Faith területén vagyok.
    Sajnos egyre inkább unom. Nagyon egyhangú a táj. Sokkal több változatosságot vártam, ennél még a GR: W is izgalmasabb volt.
    Persze lehet, hogy hozzátesz a hangulathoz az is, hogy Faith területe elég nyomasztó, főleg éjszaka kóborolni, ezek a hülye jelenések, meg betépett dolgok valahogy nem jönnek be. Zombis/félelmetséges dolgokat mindig is utáltam, ez a rész meg gyakorlatilag erről szól.
    Ugyanakkor ahogy más is írta korábban, a nehézségét is igen hamar elvesztette a játék. Gyakorlatilag még Falls End-ben kimaxoltam a legjobb fegyvereket, perkeket is nagyjából. Innentől csak ökörködésnek tűnik minden outpost. Ha meghalok, az is csak bug, vagy a scriptelés idiótaságai miatt van. Ráadásul az attack helikkel teljesen ZÉRÓ a kihívás. Legyen az vadászós, outpostos, konvojos, kápolnás... csak röpködni kell és keresgélni, lazán megvan minden másodpercek alatt. Mondjuk legalább Faith se zaklat amíg a levegőben vagyok...

    [ Szerkesztve ]

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák