Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    válasz Csokishurka #7464 üzenetére

    Szia! Azt csinálsz amit akarsz. Ennek a játéknak ez a lényege.. Pld Nekem volt olyan karim, hogy kihagytam a polgárőröket mert nem szeretem ezt a Preston garveyt. :) Kikerültem őket azt 60 level mulva is ott lövöldöztek. :) Mondjuk a légvédelmi ágyu miatt érdemes nem kihagyni... Szerintem a legélvezetesebb kari mindenképp max endurance. ugye meglyegyen a gun nut. és a szerencse ágon 5 pont, hogy meg legyen az xp szorzó!! Az fontos... Többi meg mehet a perceptionra mert zárat nyitni utána pedig robbantgatni jó... Ha azt elérted akkor viszont erő tizig felpakol, hogy megszerezd lvl 50 re a Pain traint ami szerintem a legélvezetesebb a játékban és rájössz, hogy a V gomb nem véletlenül van elérhető helyen ugyanis ezt a játékot ugy a legélvezetesebb játszani ha néha külső nézetben mész néha meg belsőben. Pld én Pain trai nél mindenképp kinyomom külsőre és élvezem ahogy hullanak az ellenségek körülöttem mint a hópehely. De közben a power armor miatt és a sugárfegyverek miatt intellectben fel kell menni utsó előttiig és az építés miatt pedig nyilván polgármester 2. Mert ha azt megkapod össze tudod kötni a falvakat-q a paréjon ha építés modba vagy és előhoz városlistát ezekután már minden megszerzett városban eléred a sanctuary raktárába bepakolt cuccokat. Jaja 100 erő után mehet felfele a karizma... Pont az agility amin nincs olyan feltétlenül szükséges cucc. Mondjuk ha szeretsz vatsot használni akkor kötelező ugyanis az tolja felfele azt a számot amit keveselsz magyarul, hogy milyen messziről hány % ban találsz el valakit. Kezdőként megemlíteném neked a sárga állványt oda kell beállni a power armorral és ott tudod javítani fejlesztgetni.. T gomb a javítás!!! Aztán ha ezek megvannak akkor fogsz rájönni, hogy ez a világ legjobb játéka ugyanis nem csak a játékkészítők írták hanem a rajongók is írják folyamatosan. Ezeket úgy hívják modok.

    Ellátogatsz ide: https://www.nexusmods.com/fallout4 Felteszed a NMM nevű programot és innen kezdődik az igazi kaland... :) Ugyanis elképesztő jó modok vannak a játékhoz. Ami gond az-az, hogy veszélyes. Szóval nem árt utánanézned, hogy mit mivel stb stb.... Azt meg itt tudod elsajátítani https://www.nexusmods.com/fallout4 és nem egyszerű. De az hogy a tehenek ne a tetőn álljanak a parasztok a csengetésre ne egy óra alatt jöjjenek oda, az, hogy akár kétszer annyi vagy 10 szer annyi és féle ellenfeled legyen aztán a legmodernebb fegyverek fagyasztórobbanófejes íjtól a Desert eadle ig lábamputálás golyóval több vér és még sorolhatnám. Sorolom is kicsit. :) Mindent tudsz építeni ami a játékban létezik tul. képpen. Szóval végletekig kicsinosíthatod a konyhát ha nem tettszik a csöves város egy gombnyomás és felújítottad kitakarítottad belőle a sok szar szemetet. Bármit össze tudsz törni ami nem tetszik Még részletesebbre tudod formálni a karidat több helyre tudsz bemenni a játékban. Már épületbe... Többfajta készépületet is tudsz bővített határokkal ahova aztán tanktól kezdve az égig érő viztoronyig bármit építhetsz csak a fantáziád szab határt. No ez a Fallout 4 Röviden....!!!! Tul képpen személyre tudod szabni a játékot ha ügyes vagy... Bocs ha nem tagoltam lusta voltam. Azért remélem tudtam segíteni...

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Liner

    aktív tag

    válasz Csokishurka #7464 üzenetére

    Bocs rossz címet írtam másodikra szóval a modokról mit mivel és a veszélyekről. https://www.nexusmods.com/fallout4/mods/23556

    Tulajdonképpen annak ajánlom legjobban akinek nem tetszik a wow és el szeretné ütni az időt. :)

    [ Szerkesztve ]

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

  • Chabe89

    addikt

    válasz Csokishurka #7470 üzenetére

    Játszd végig először, mert ha elkezdesz modolni utána többet fogsz azzal szöszölni, mint magával a játékkal. :D

  • Chabe89

    addikt

    válasz Csokishurka #7472 üzenetére

    Nem használok speciális buildet. Az elején Local Leader, hogy elérjem a dolgaimat az összes településről, mert én nem használok fast travelt. Utána amire éppen szükségem van (általában félautomata fegyverek, pistoly egy kis toughness meg ami jön.)

  • Chabe89

    addikt

    válasz Csokishurka #7474 üzenetére

    Igen, azt érdemes felrakni, de ne vidd túlzásba. :D

    7475: Ha neked bejön, akkor nyugodtan használd valamelyik buildjét. Én nem szeretem egy irányra limitálni magam. :)

  • Chabe89

    addikt

    válasz Csokishurka #7477 üzenetére

    Szerintem nincs felső határ, de ha van is akkor nagyon magas. Nekem az első végigjátszásom vége fele valami lvl 300+ volt (sokat építettem). Azóta le is korlátozom, hogy craftolásra, meg építkezésre ne adjon XP-t.

  • Liner

    aktív tag

    válasz Csokishurka #7470 üzenetére

    Sokféleképpen lehet játszani. Pld hagyod a lootot a fenébe és átmész akció fps be egy kis sz játék beütéssel. Konzol elő- Alt-Tab ctrl-c ctrl-v http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_console_commands

    De nem kötelező újrakezdeni ha felraksz egy modot. Viszont sok olyan mod létezik ami tényleg jót tesz a játéknak. Az, hogy a plugin rész fekete maradjon tényleg kisebb művészet. Aztán még az se garantálja, hogy valamit nem rontottál e el.
    226 modal fekete vagyok de nem bírja a város de tényleg csak a közepét D city előt. :) Az SLI-m

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák