Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokishurka

    őstag

    válasz Liner #7465 üzenetére

    Uhh hát köszi a kimerítő választ :)
    Kicsit sok volt egyszerre :DDD
    Most lvl 13 vagyok, gondoltam arra hogy végigviszem modok nélkül aztán majd ha újra játszom más buildel akkor majd felrakosgatok egy két modot.

    vagy ha felrakok egy modot érdemes újrakezdeni az egészet?

    [ Szerkesztve ]

    "Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

  • SaGa59

    őstag

    válasz Liner #7465 üzenetére

    Bocs, de ha a modokkal nem akar valaki sokat szívni (miközben próbálgatja, melyik tetszik, melyik nem, azaz, hol feltesz egyet, hol levesz), a NMM-et jobb nagy ívben elkerülni, mert széveri a játék data mappáját. A Mod Organizer 2 a megfelelő mod manager. Az egy bitet nem ír a telepített játék könyvtárába, minden modot külön a saját könyvtárában tart, bámikor ki vagy bekapcsolható bármelyik anélkül, hogy felülírna más modhoz tartozó fájlokat. Igaz az elején utána kell olvasni egy kicsit, pontosan hogyan működik, de nagyon megéri.

    Az nmm max azoknak jó, akik pontosan tudják, melyik modokat akarják feltenni és azt is, milyen sorrendben kell telepíteni őket anélkül, hogy nagyobb kárt okoznának a már korábban telepítettben.

    Egy dolgot azért ne felejtsünk el. Itt nincs olyan, hogy először végig viszem modok nélkül. Mit viszel végig? Melyik szálat? Ennek a játéknak akkor van vége, amikor ráunsz. Az úgynevezett „fő sztorivonal” az egyik leggázabb mindközül, amit követni lehet ebben a játékban. Szerintem. Ha azt messzire elkerülöd, és csak úgy élsz bele a világba, áttúrsz minden kis zugot, eldöntöd, melyik feladatot akarod megoldani és melyik nem érdekel egyáltalán, sokkal összetettebb és élvezetesebb lesz. Szintén szerintem.
    El kell képzelni egy karaktert, kitalálni, milyen lesz a jelleme és aszerint dönteni az egyes pontokon. Nem aszerint, amit Preston vagy a többi frakcióvezér jónak lát.

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák