Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz tigerscorpio #4948 üzenetére

    Igen, valoszinuleg nalad volt a hiba, tegnap befejeztem a Point Lookout-ot.Es mindenhova be tudtam menni ahova lehetetett.Olvastam cikkeket a kiegeszitokrol, es a cikk iroja ezt a kiegeszitot tartotta a legjobbnak.
    Nos, nalam nem ez a sorrend, en nem talaltam olyan elkepesztonek ezt a palyat.A kuldetesek tul egyszeruek/egyhanguak, kivetel amikor a kastelyt kell vedened, na az tetszett legalabb.A kinai tengeralattjaros meg a kutatohajos kuldi mint otlet nem rossz, de unalmas mert nem kapsz semmi
    tetszetos jutalmat.
    A duplacsovu vadaszpuskaval maszkalo mocsarlakok kiakasztottak, inkabb 10 szupermutans, mint 3
    mocsarlako, ezek olyanok mint a terminator, sose lonek melle meg 100 meterrol sem (ezen a palyan
    legalabb 70 gyogyinekciot hasznaltam el, az egesz jatekban nem kell annyit).
    A mocsar sem tetszett, tul unalmasnak talaltam, a betonpuszta a sivarsaga mellett sokkal erdekesebb,
    mert meg-megtori az egyhangusagot egy-egy szikla, vagy leomlott feluljaro stb.
    A duhongo vad ghoul raszolgal a nevere, vagy 20 db soretes loszerrel lehet kinyirni, es addig olyan
    taslikat ad, hogy szikrazik a szemed.Ezt a palyat tul nehezre csinaltak, sztem kinjukban mar azt sem
    tudtak a programozok, hogy hogyan ellensulyozzak a palya egyszeruseget.
    Nalam ez a palya a legutolso, elso helyen a rabszolgas es az idegen urhajos, masodik az acel testveriseges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák