Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #4273 üzenetére

    Én azokat gyűjtöttem csak nagyon, amikről úgy gondoltam, hogy valamelyik legó összetevői. Hiszen mondjuk a motor benzintartálya előbb kellhet, mint mondjuk egy zöld tányér. De ezeket is csak addig, amíg meg nem untam. Na jó, bevallom, mindenből van legalább 3, tányérokból is:B.
    Van ami erősen fogy - frag, mine alapanyagok - a többi nem izgat.
    Mondjuk vannak ritkaságaim is, de arról majd később:)! Nem voltam még Lamplightban, de érdekes lehet... "boldog 16. születésnapot:D"!

    Én még mindig nem tartok ott, ahol évekkel ezelőtt:).

    Moirának érdekes Bobbyheadje van, akkor lenne még durvább, ha neki is lenne külön szekrénye, hogy oda állítsa ki a begyűjtött darabokat! Lehet, hogy ez lesz az első modom... csak be kell rakni ugyanazt a pultot, ami a játékos otthonában van, oszt jól megszórni mutánsrúzsos kupakokkal.

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #4273 üzenetére

    Elképzeltem az arcod, mikor rájössz, hogy ha visszamész ugyanarra a helyre, akkor az előzőleg üres (ki nem nyitott) tárolókba újragenerálja a cuccokat... húúhhuhuhuhh... :DDD!

    Szóval minden helyet legalább kétszer, de inkább háromszor kéne körbemásznod:D! (Hacsak valami modulátorod nem változtatott rajta!)

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #4273 üzenetére

    Na, csak lesz egy harmadik háesz is... megint kimaradt ezmegaz. Nézzük a jó oldalát, a hosszúakat úgysem olvassa el senki:)!

    Szóval... az egyes karizmod. Szóba állt veled valaki 1000tonnában:D? Nekem az az érzésem, hogy karmod ide vagy oda, megszólításnál számít, hogy milyen a stat. Nem százas, de úgy érzem, hogy igen. A benyomásom az, hogy megszólításnál simán kidob a párbeszédből, hiába közelít a kamera, ha nem vagy elég izmos. Valaki cáfol majd, ha tévedek. Ergó megoldások/kvesztek sem jönnek be.
    Na meg akkor neked kimaradt a Lady Killer meg a Child at Heart is, amit megértek, mert túlélésért küzdesz, de nekem nagyon tetszettek. Ha jól tévedek, négyes karizom kellett mindkettőhöz.

    Addicition: te mit találtál? A doki? Akkor enyhe spojlerszaggal kijelenthetem, hogy a lakás felcicomázva újabb lehetőségeket ad. Van amit érdemes az elején megvenni, mert az hagyján, hogy segít a nehézségeken, de "dolgoztatható". Remélem így elég ködös:D! Mondjuk én az összes berendezés szetet is megvettem legalább egyszer, mert érdekes dolgokkal rendezi be a lakást...

    Ha annyit alszol, amennyit én, akkor szép lassan már ébredsz:DDD!

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz fiATHaLON #4273 üzenetére

    Little Lamplight nekem nagyon tetszett, egészen különleges hangulata van. Elég nehéz szavakba önteni (meg spolierezni sem szeretnék), de nekem valahogy olyan furcsa, melankolikus szomorúság lengte körbe.

    A modok hiányát annyira nem bánom, jól elvagyok én a vanilla játékkal is.

    HaaS: Van még pár Xbox achievement amit még nem gyűjtöttem be (rossz ill. semleges karmával elérni bizonyos szinteket), most ezekre hajtok. Legutoljára azt hiszem egy jól sikerült üzletet ütöttem nyélbe egy hokikapussal (ennyi remélem még nem spoiler).

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák