Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryder62

    őstag

    válasz fiATHaLON #4194 üzenetére

    Húúha szép lista :) Tudsz ilyet a New Vegashoz is csinálni? A fallout 3-at nem nagyon modolom viszont a new vegast tele raktam már moddal. Így jól jönne egy efféle lista :DD

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #4194 üzenetére

    ...szuperkúl! Köszönjük!

    Éppen azon gondolkodom - most hogy így kifizettem rahedli lét a kereskedők upgrade-elésére - hogy mintha az egyik neve ismerős lenne. Asszem őt találtam meg egy közepesen elfáradt Deathclaw mellett az első kvesztnél, a szupermarket bejárata előtt. Pont fegyvereket árulna... szerintem meghalt a játék legelején:B.

    A Kockás az mindenképp érdekel majd... ha meg nem unom addig.
    A nehézség nekem így normálon elég... így is meglepődök néha. Tök Morro-fíling volt, mikor kiértem a szabadba... csak ugye itt nincs az az elqrt fejlődési rendszer...

    "a sárkány is csak ember" - oxox

  • HaaS

    addikt

    válasz fiATHaLON #4194 üzenetére

    A "Na, ha érdekel valakit." című irományodra visszatérve: remélem:)!

    Összességében, ha most úgy átgondolok mindent, akkor nem írnék semmit, mert nem találok szavakat. Bődületes... minden elismerésem azoké az embereké, akik ezt így, nekünk, akkor és most, meg még mindig.

    Szóval modoltam. Khm... ja. Úgy... egész jó.

    Na de hogy valami értelme is legyen a hsz-nek: két dologban voltam biztos, az egyik, hogy nem kell semmilyen textúra-izé, meg hogy nem teszem fel a traderes modot, azt a 100%-ra repaires cuccot, mert az már trainer kategória. A legjobb dolgokból kevés van, és vaníliában sem egyszerű feljavítani őket, pláne nem tökéletesre, pláne nem az elején.

    Minden más jöhet alapon fent van minden, amit találtam... a FOOK-ból csak 1.0 volt régebbről, össze is szarta magát a compatibility patch-csel, aztán felraktam az 1.2-t, ott meg nem értettem, miért nem látja a FOSE a bsa-t. Aztán persze rájöttem, hogy majd az .esm megteszi a magáét. Szóval most már klappol minden, kezdhetem tökújragondolni a karakter életútját, annyi a változás a perkek közt is. Karizomra is pörkölök, az tuti, alap attribútum lett a Lady Killerhez, aminek már párja is van. Hehehe. Pöööpec.
    Egyébként max. nehézség, de MMM-ben csak az ajánlott illetve a standard nehezítések, TRIAGE-ban viszont full.

    Jó volt az a mamarócs is, tényleg... csak kissé hülyén volt szkriptelve: nem kellett puszilgatni, hanem messzebbről cirógatni, lefeküdt gyorsan.

    Szóval:
    CALIBR, azt felteszi a FOOK szerintem, nem kell vele pöcsölni.
    FOOK: kábé OOO az Oblivionnál, értelmet ad. Alap az MMM-mel, tényleg.
    Ironsights: ez pontosan mit csinál? Mert alapból semmi bajom nem volt azzal, hogy kábé arra lövök, amerre érzem (célkereszt). Snipert szinte csak normál módban használtam, nem VATS-ban. Majd jobban ránézek minnyá.
    DCInteriors: nem találtam még mög.
    CASM: nagy előnye a quicksave slotok számának beállítása (vanília sem fagyott soha travelnél, ki/belépésnél)
    Áhh, nem megyek végig rajta egyenként.
    A Crosshairt is valami felrakta, külön nem kell keresni.

    Az Ironsight-ot meg a DCIntet megnézem, a többi a listában az így hirtelen nem izgatott fel:). Szóljál, ha valami nagyon jó közülük! Maszthev vagy ilyesmi! A GNR-t felraktam, A CONELRADot még nem, az előző is plusz 100 szám, meg csomó jó változtatás... tuti nem vesznek össze?

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák