Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz attyspocak #969 üzenetére

    Hát ez az, hogy ezt-azt úgy kell osztani, ahogy (no meg ugye asszem lvl6 volt a karakterem, és .44-ese még mindig nincs, és azt anno valami nagyon vészes helyen szereztem, talán Vault89-ben, vagy hol volt a sok ork). És mire rendesen kiosztanád, vége a játéknak. És ezért mászkáljak körbe-körbe a térképen, hogy majd csak sikerül kiosztanom azt a párt pontot, ami szükséges, hogy betörni is tudjak, hackelni is, meg lőni is? Szégyen gyalázat, amit az Oblivion engine-nel műveltek, amely arra is képes, hogy minden lépés, minden mozdulat hasson a karakterre, és az folyamatosan fejlődjön mindenben.

    Vki írta, hogy fel kell tolni minden lövöldözős képességet maxra, és akkor OK, de FPS-re ennél nagyságrendekkel jobb játékok vannak.

    A lényeg a totális életszerűtlenség (ismét), mert hiába akár még nem is láttam fegyvert, ha közvetlen közelről fejbe durrantok valamit egy shotgunnal, annak annyi. Egyetlen lövéstől. Ezért rühellem a szerepjátékokat, eltekintve attól a 2(3) üdítő kivételtől, amelyeket az Oblivion és a KotOR (1-2) jelentenek. Azok tényleg SZEREPek és JÁTÉKok, ahol tényleg azt csinálsz, amit akarsz, és tényleg megoldhatsz minden feladatot akár valamiben képzetlenebbül is.

    Asszem keresek egy trainert, azzal feltolok mindent 50%-ra, és onnan kezdek fejleszteni, akkor talán lesz némi realitás a játékban. De ez az utolsó esélye. Persze most megint kezdhetek új karaktert, mert letöröltem a szarba az egészet. :W

    Szóval ezt a totális szívatást kapja az ember a pénzéért, kissé el vannak szállva maguktól a játékfejlesztők (de már nem ez az első ilyen játék :(( ). Mert ők majd megmutatják. Hát, én is megmutatnám nekik, béta teszterként, egy kalapáccsal a kezemben; garantáltan kijavítanák a kódot egy-egy ilyen hiba után, mire feléjük fordulok, hogy lecsapjam őket. Tényleg agresszívvá teszik az embert a PC játékok! :Y Persze csak az ilyen szarkupacok. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák