Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz KaraDani #10 üzenetére

    Ja értem, köszi.

    Eddig nekem a Duelyst és a HS is jobban bejön, de azért még próbálgatom.

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

  • salaam

    senior tag

    válasz KaraDani #10 üzenetére

    Most a legutoló patch kicsit megborította az addigi sárga aggro metát, szóval most sokat lassult az egész, G/R control és a countere a mono B, vagy B splash. Maradt azért elég sok neutral rush főleg ~20 körül, de így helyet kaptak az otk eventes paklik is, szóval vigyázni kell velük.

    Egyébként örülök, hogy ha kipróbáltátok, nekem eddig 97órám van benne, hs mellett ez az egyetlen, ami úgy érzem le tud kötni, szóval én meg is vettem a teljes gyűjteményt, mert úgy érzem, hogy sokáig fogok játszani vele :)

    Ha bármi kérdésetek van, nyugodtan kérdezzétek

    Amit érdemes megnézni:

    Playfaeria guideok
    Land placement guide
    Jok3se írása

    Illetve nézzetek sok streamet, Nightingale, Cappucino, Hithlum mind-mind god játékosok, akik nagyon jól magyaráznak, aki meg hozzám hasonlóan szereti Lifecoachot, az elmúlt 2 hétben ő is csak faeriázott, vodok megtalálhatóak a twitchén, ahogy mindig, sokat lehet tanulni tőle. Kolento is játszik néha, az ő vodjait is megérheti átnézni.

    Ami még fontos, hogy használjátok a már linkelt discord csatornát, mert hivatalos fórum híján (reddit is eléggé kihalt) itt folyik minden kommunikáció. Devek itt jelentik be a patcheket előszőr, itt érheted el az ellenfeleidet, ha esetleg kérdeznél tőlük, továbbá itt találhatóak deck ötletek is.

    *szerk.:

    10 perc múlva kezdődik a Gamers Origin verseny első open qualifiere, twitchen találhattok streameket. Mai 4 legjobb, illetve a holnapi 4 legjobb jut tovább a nagy versenyre, 8 HS profi mellé (Kolento, Kripp, Rdu, P4wyhof, Lifecoach, Orange, SuperJJ és Thefishou).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák