Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rjg

    őstag

    válasz ledgeri #31273 üzenetére

    Ok, de küldj már kérlek egy linket, ahol le van írva, mi a teendőm ebben az esetben.

    - A saját leírásuk szerint, amit Tybor66 is linkelt #31270, egy sms-sel meg lehetne oldani. "Ha a telefonodon vagy a hitelesítő alkalmazásban nem tudod fogadni a kétfaktoros hitelesítés kódjait, további lépéseket tehetsz. Ötletek a bejelentkezéshez: Az SMS-ben kapott kódok megérkezése néha időbe telik. Kis idő múlva nézd meg újra a telefonodat."
    Erre bő fél napja hiába várok.

    - Megpróbáltam az alkalmazásba történő belépésnél segítséget kérni - a YouTube-os tippeknél ott lehet feltölteni egy okmányt - de a link törött, lásd #31265

    Értem, hogy én voltam a hülye - és gondoltam, hogy nem George küldi egyesével a kódokat, köszi - de az nonszensz, hogy nincs erre egy egyszerű és működő megoldás, amit ha valaki elrontja, mint én, akkor egyszerűen megtalálhatsz. Nekem ez három nap alatt nem sikerült.

    Valami ilyenre gondolok:
    Hé paraszt, itt jelezd a hibát, legközelebb erre és erre figyelj. Most segítünk, itt ad meg az e-mailed, a telefonszámot, ide pedig töltsd fel az igazolványod. Ehhez sem kell manuálisan semmit csinálniuk, a talált leírásuk szerint az igazolványok ellenőrzését jelenleg is automatizáltan végzik.

    MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák