Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz #27441408 #19768 üzenetére

    Nem fogok belemenni egy flame vitába, hiába vagy ilyen lekezelő, leírtam az érveimet, legalábbis lehet rájuk következtetni, véleményem szerint a szabályok mindenkire ugyanúgy kellene, hogy vonatkozzanak. Ha a regisztrációkor nem használhatok valótlan nevet, akkor később se változtathassam meg ilyen módon. Ami engem ledöbbentett, hogy az én esetemben legalább a keresztnevem valódi volt, csak a vezetéknév helyett írtam egy becenevet, viszont később olyan profilokkal találkoztam, ahol konkréten teljesen kamu neveket használtak.
    Én nem tudom, hogy ki miért milyen nevet választ és nem is érdekel, de ami egyik helyen szabálytalan, az legyen a másikon is, és ha ennek betartását/betartatását éppen a szolgáltató akadályozza vagy egyáltalán nem is akarja (mert nyilván így könnyebb elhitetni, hogy X milliárd felhasználó van), akkor az elég nagy baj. Nem fogom tovább ragozni, ha nem lehet értelmesen érvelni, akkor inkább hagyjuk, vedd úgy, hogy nem is írtam semmit és valóban, én kérek elnézést tőled, hogy ilyen magasröptű eszmei vitába kevertelek.

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák