Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27441408

    törölt tag

    válasz #22237440 #16977 üzenetére

    Igen krizmonak is igaza van bizonyos részben ezt én is elismertem de nem teljesen, 1 példa azt hiszem néha maga a facebook is ki írja, hogy köss új barátságokat vagy ilyesmi,,, akkor miért ne lehetne illendően akár idegenet megkérdezni,hogy ismerkedne e? ISMÉTLEM: illendően, ha azt mondja,hogy nem akkor békén hagyva satöbbi.

    Bocsi nem értetlenkedek de ilyet még nem hallottam amit írtál, és ilyenkor pl a te esetedbe mit lehet tenni? Ha mint írtad közös megegyezéssel ismerősöd lesz 1 ember és a facebook ezt megkérdőjelezi...., ilyenkor mi van? két ember közös döntését,hogy facebook ismerősök lesznek, szerintem semmilyen joguk nincsen felülbírálni már eleve nem is tudhatják az okát sem,hogy miért lettek ismerősök,szóval,,, na mindegy. Amúgy régen olvastam azt hiszem csak azokra szállnak rá akik nagyon sok embert nagyon hamar megjelölnek, ezt valóban olvastam,hogyha valakinek abnormálisan nőni kezd az ismerős listája, és valóban a facebook pl földrajzi hely szerint úgy érzi,hogy na ezek tuti nem ismerik 1mást az gyanús lehet. (példáúl nagyon nagyon messze laknak 1mástól stb... ilyesmit valóban olvastam,hogy figyelik, bár azt hiszem az volt a cikkben,hogy kimagyarázható, ha nem érkezik zaklatásról stb panasz nem tiltják a user-t)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák