Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ultimategerg

    csendes tag

    válasz kokoaliga #1215 üzenetére

    Koko! Teljesen igazad van! De én sem vagyok profi, és eddig sem profi ligakban voltam. Azert nem hasznalok segitseget, mert rájöttem hogy úgy számomra sokkal élvezetesebb! Nagyon jó közösség vagytok, és egyaltalan nem rontani szeretnem a moralt, szal felre ne értsd! Jo itt lenni! Csak probaltam én is egyeb, talán nem túlzás ha azt mondom hogy professionalisabb modokat, es egyszeruen jobb, élvezetesebb volt szerintem, azok számára is akik használtak segítséget (Nyilván nem lesz egyik sem tökéletesen reális.) Szal szerintem van kompromisszum. Egyébként te magad is irtad valahol hogy felmerült benned a gyanú hogy valaki használ drs-t. Ez is azert volt szerintem mert a totalban az vhogy nincs eltalálva. És engem nem is igazán az egyensben zavar, hanem inkabb a kanyargós részeken. Proof! Igen én is jatszottam a 7. fokozattal, hosszabbra hagytam direkt hogy legyen még benne bőven. Spaban konkretan amugy 7 3as szarnyallasal mentem. De braziliaban, indianapolisban es montrealban is hasonlo volt a helyzet. Ez valahogy furcsa. Na mind1. Ha a többsegnek tetszik akkor oké én is elfogadom. Csak leirom a véleményem.

Új hozzászólás Aktív témák