Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz blueMerle #25 üzenetére

    Értjük a párhuzamot a casco-val. De ha már a casco: hivatalból háromszor biztosan megkerültem az Egyenlítőt, szerényebben: pár száz és ezer meg tízezer km. van mögöttem: a casco nem fog vezetni helyetted. Hiába, nem leszel fifikásabb a német, osztrák, francia biztosítók közgazdászainál: légy nyugodt, a casco nem éri meg, nem te, ők járnak jól. Remélem, ez a párhuzam is érthető. Csak óvatosan a frissítés, biztonsági frissítés hatalmas szomjával, most reperál a Google, a Pixel-jeit frissítve, egy délelőtt megette a telefon az akkut. Arról is ment itt a tutti osztása, hogy micsoda remek telefon - nem tudom, azok, akik csak képen látták, honnan veszik ezt? Sosem volt jó telefon a Pixel, és most sem az, főleg nem az áráért. Kell a támogatás, kell a frissítés, kell a biztonsági frissítés, de kicsit is érteni is illenék ahhoz, amiről itt néhányan elképesztő zöldségeket hordanak össze. Valamikor egy darabig kellett használnom strapatelefont, a kezembe nyomták; a neve: Samsung Galaxy Xcover....mérnök voltam: máig nem értem, az a telefon mi a fészkes fenétől lenne strapa??? Youtube-teszt és az átverés: ott a GSmarena - minden tesztjük ad hangmintát, kedves vájtfülű Mozart-rajongók....

Új hozzászólás Aktív témák