Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #8020 üzenetére

    Nem, nem jobb.

    Fele ennyiért se, 3 műszakban és telefonos szolgálattal leveleket tolgatni 2 partner közt miért lenne jobb?

    Lehet befejezted, de nézd meg a linkjeidet RENDESEN. Van benne ezen felül egy darab haladó Linuxos, egy darab még kezdőbb telefonos és akkor meg sem nyomtam semmit.

    Jövőképet meg hagyjuk, felvázolhatom én, hogy vezérigazgató szeretnék lenni. Ésakkor? Amiket mutattál és amiről beszélsz azoknak meg csavarhúzóst sem adnak, mert a végén még elrontanának valamit :-D

    Fejvadász megint más, nem ezt mondtam, hogy rólam beszélgettem, de menj el egy konferenciára.. Apropoopó, elmúlt évet nem mondom mert lazára vettem, de legyen elmúlt 3 év, hogy mit tudsz az itteni piacról és cégekről? Ezekről beszéltem és sok másról, nem a jövőképemről. Nem is nagyon érdekelte Őket, azok el akarnak adni. Néha túlságosan is... Volt akivel megbeszéltem, hogy nem egymást keressük az legalább korrekt volt, meg olyan is aki elmondta, hogy következő körön el ne mondjam, hogy feljebb szeretnék lépni :-D

    Feljebb lépés? Erre interjún tök szar válaszokat lehet adni, ki akarod próbálni? Meg nem is érdemes, úgysem az lesz 3 hónap múlva :-D Felvesznek ITsnek és ajtószerelős karbantartós leszel, C++ videójáték programozóból meg Clipperes belső ügyviteli támogató. Nem mindegy?

Új hozzászólás Aktív témák