Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz halapidori #34309 üzenetére

    Borzasztó. Nem csoda, hogy alig akar ott dolgozni valaki. Asszony mielőtt itthon maradt volna a gyerekkel, iskolatitkár volt, de nem látott ilyen problémákat. Mondjuk ott sztem volt is pénz sokmidenre.
    Én még kb 6-7éve ugye dolgoztam 9kerületben középsuliban, pont akkor volt váltás így láthattam, hogy miképp működik a suli és mi lett miután átvette a KIK vagy fenetudja mi. Az elején a szokásos káosz, senki nem tudta, hogy mi az ábra. Én azt vettem észre, hogy IT téren, ugye előtte az volt, hogy a gazdasági igazgatót kellett meggyőznöm arról, hogy mit mennyiért kéne venni. Nem volt egyszerű, de alapvetően jutott némi pénz az IT-ra. Utána kaptam egy kontaktot, vmi központi emberke, akinek kellett jelezni, hogy mi kell és ha ő jóváhagyta akkor elhozta a suliba, a beszerzést nem nekem kellett intézni. Viszont nem kérhettem pl tartalék tonert, így ha elfogyott (tanárok basztak szólni, hogy jelez a gép, hogy fogytán van) akkor megigényeltem és amíg nem hozták el, addig nem volt nyomtatás.
    Úgyhogy hamar átláttam a rendszer kiskapuit és onnantól 1-2hetente igényeltem tonert, a korábbi 1hónap helyett. Hamar lett belőle raktárkészlet és öröm bódottá.

Új hozzászólás Aktív témák