Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Grillo #130031 üzenetére

    Strázsa nem olyan rossz, de erősen ZS tervnek írtam fel. Én még nem voltam arra, csak a többiek tévedtek el oszt felhívtak az éjszaka közepén, hogy mit kell csinálni. Elvileg elég egyszerű környék, de van ez így, csöppet szétcsúsztak.

    Szopattuk egymást vagy 1 órán keresztül, de sem koordináta, sem irány, pedig kijelölt ösvény van. Egyszer csak megvilágosodtak, küldtek egy táblát, hogy itt vannak, mondjak okosat:

    Hátheló. Akkor már mehettek volna felfelé a tetejének... Aztán nagy nehezen visszakavartunk a kályhához, hogy ott kezdődik a túraútvonal, onnan elvileg egyszerű, csak menni kell felfelé erre benyögték, hogy jééé, pont itt parkolunk.

    Az a Meike valami pro cucc 130-ért nem? Én 30-ért vettem a Rokinont és ezért tervezek majd nagyon sokára Sonyra. Újonnan is 50ezer pénz, van minden sarkon, használtból meg dömping, Klasszikus Canikonra már nem is gyártanak, használtan 70-90ezer pénz egy lekotlott Ebayes darab. Ugyan. Annyiba meg lehet egy Laowa is belefér, szóval ne kapkodd el és én azt a Meikét nem mindig értem.

    Meg azt is lehet, hogy egyszer megmarkollak, lesz fröccs és megyünk este Sasbércre....

Új hozzászólás Aktív témák