Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkennys

    addikt

    válasz Agyzuzo #85674 üzenetére

    kicsit elmentünk szélsőség felé már azért, nem? nem tud angolul valaki = hülye? az írtak alapján...
    Más azért ha játszik az ember angolul, én se állok meg minden szutykos cetlit végigolvasni angolul és értelmezni, mert nincs hozzá türelmem. Ugyanekkor magyarul 2mp rápillantok, végig is olvastam és megyek tovább. Emiatt a játékélményem is jobb némileg magyar fordítással (a huszadk ilyen kis vacaknál továbbléptetem megnézés nélkül, magyarul viszont végigolvasom), mivel nem igazán pihenés ha egész napos ténykedés után még kikapcsolódás helyett (ergo saját nyelvemen játsszak, ami zéró plusz fárasztás) nézegessek minden kis vackot és gyorsban értelmezzem le. Használom jópár dologra az angolt, persze kell is. De lehet én vagyok ennyire furcsa lény csak, hogy a kikapcsolódásnál nincs már kedvem plusz energiát fektetni ebbe. Tudom ez más azért, mint az, ha valaki anélkül nem is boldogulna a nyelvvel, de azért az utóbbi csoportot sem kéne lehülyézni és megkövezni :)

    Analfabetizmushoz és soha nem olvastam egy könyvet sem állapothoz hasonlítani pöttyet erős azt, ha valaki magyarítással játszik, és esetleg azért teszi, mert nem tud igazán angolul. Defranco utópisztikus világa pedig megmosolyogtatott :D

    Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Új hozzászólás Aktív témák