Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Tbor #25262 üzenetére

    Helló!

    A Driver 3 valóban egy katasztrófa volt, egy baleset vagy merénylet, nézőpont kérdése. :)
    A San Francisco azonban elég jól sikerült, az irányítás is teljesen korrekt, eleinte kicsit szokni kell, de hamar hozzá lehet szokni és viszonylag könnyen lel ehet sajátítani az irányítás fortélyait. Én billentyűzettel toltam végig a játékot és nem panaszkodom az irányításra, azon autós játékok egyikre, melyeket billentyűzeten is jó irányítani.
    Igazából jó sok időt bele lehet ölni, mivel ugye open-sandbox jellegéből adódóan rengeteget lehet mászkálni, 140 licencelt autó, ezen felül a városban furikázó összes járműbe bepattanhatunk egy gombnyomással, vagyis furikázás közben bármilyen járművet látsz, abba belepattanhatsz, legyen az személygépkocsi, busz, kamion, mentő, vontató vagy bármi más. Hatalmas élmény.
    A sztorija szerintem elég jó, a karakterek pedig nagyon szimpatikusak (legalábbis számomra). A grafika csinos, habár nagy csodát nem szabad várni PC fronton, de legalább nagyon gyenge VGA alatt is jól fut. Én konkrétan egy Radeon HD 5470M alatt toltam végig.
    Amúgy nem tudom ismered-e a 90-es évekből a Midtown Madness játékot, pontosabban annak két részét. Nos, ez a játék kísértetiesen hasonlít rá, mivel egy nagy városban rengeteg féle járművel lehet szó szerint törni zúzni szinte mindent. Olyan feladat is van például, hogy a járdán minél több buszmegállót kell lerombolni minél rövidebb idő alatt. Na ott aztán repülnek a tereptárgyak rendesen. :DDD Embereket nem lehet elütni benne, ők ugyanúgy sikoltozva félreugranak, mint anno a Midtown Madness-ben, csak itt még a bőröndjüket/táskájukat is eldobják ijedtükben, hatalmas élmény :D

    Számomra ez a játék az új Midtown Madness. :K

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák