Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Rent #25114 üzenetére

    Szerintem két oka lehet annak, hogy a megrendelések törlése és a refund mellett döntöttek:
    1. akkora veszteséget jelentett volna minden megrendelés kielégítése, ami bedöntötte volna a Gamersgate-et - és szerintem senkinek sem hiányozna, ha a teljesítés miatt megszűnnének 2-3 hét múlva;
    2. kértek még plusz kulcsokat a Bethesdától és a 2K-tól, azok meg nem adtak.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Rent #25114 üzenetére

    Nem az a baj, hogy megvetted, volt már ilyen, IJ kártya, elszúrták.

    A baj az, hogy miután korrekt módon (mert a "bocs, elbasztuk, ez nagyon nagy fuckup, bocs, nem tudjuk benyelni, vissza az egész" ebben az esetben objektíve korrekt, ha a földön hemperegnek a hisztitől az ellenérdekelt felek akkor is) visszarendezik az ügyet az eredeti kerékvágásba beindul a 9000 RPM-es hőbörpörgettyű, mert hogy innentől kezdve örihari, sose' bari a csúnya rossz GG-vel.

    LóPHt. Legalább magatokat ne alázzátok már. Mennyit ér a bőr az arcodon? 6000 forintot? Ugyan már, biccsplíz.

    Kapnak majd egy 15%-os lifelong vouchert, aztán alig győzik a csipát törölni a szemükből, hogy mekkora arc ez a cég.

    Nem magatoknak vettetek 4 játékot, nem kell itt madárnak nézni mindenkit. Pont azok sírnak, akik a maradékot (meg a mellé vásárolt további 2-3 4packot) busás haszonnal tolták volna (vagy tolták is) tovább, aztán most megy a cidri, hogy nem jött be amerika. Én ennyiért nem aláznám le magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák