Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz cskamacska #2164 üzenetére

    Aztán csak megtaláltam a többi leárazottat is, így részben visszavonom a gyűlöletbeszédet, de uram atyám, ennyi zs kategóriás játékot még nem láttam pár érdemes mellett. :))
    És itt nem arról van szó, hogy kelet-európai kisebb kiadók eldugott cuccai bukkannak fel, mint a GamerGate-en, hanem azok a City Interactive kaliberű igazi borzalmak.. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • HaaS

    addikt

    válasz cskamacska #2164 üzenetére

    Ez nem a burzsuj gyűjtögetős gyerekeknek van kitalálva, akiknek a birtoklás az élvezet, hanem azoknak, akik kevés pénzből játszanak. Valóban mindig bent marad lóvéd, de a végigjátszott játékaidat bármikor be tudod forgatni egy újba, és csak a különbözetet fizeted ki. Persze jó, ha van száznegyven játékod, amivel sosem játszol, de bármikor előveheted, ha kedved szottyan, itt ennek a pénznek a töredékéért bármikor új játékod lehet. Vannak akciók bőven. Itt tudtál úgy is "pénzt" szerezni (vagy hívjuk kreditnek), hogy akcióban megvettél játékokat, aztán az akció végén, drágábban visszaadtad. Persze nem ez a céljuk, de létezik ilyen is... jó reklám volt, tetszett:)!

    Az, hogy nincsenek benne a Te kedvenc játékaid, a mostani legcsúcsszuperebbek, az egy dolog. A gmg nyitott lenne, hogy minél több játékkal kereskedjen, hiszen ez a lényege. Gyerekcipőben jár még, elég új dolog ez a gmg, és újszerű a hozzáállás is. Nekem messze a legszimpatikusabb az összes digitális megoldás közül, támogatom őket, eddig minden lépésük tetszett. Ez is egy ilyen mozzanat. Életemben nem hallottam még hasonlóról.

    Remélhetőleg kinövik magukat.

    szerk: pláne, hogy egy hétvége alatt akár végig is játszhatsz egy játékot egy ojrójér:)

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák