Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz NyMRooD #138168 üzenetére

    Rosszul bántak a pénzzel és ezért csúszik minden is a repertoáron? Nekem ez kollektíve elcseszésnek tűnik, mert ez továbbra is egy team és mindenben nem egyetlen ember dönt. Szerintem ebben a világban gyak. semmi sincs rendben, nem, hogy ez. Átcsúsztunk ugyanis a paripa túlsó oldalára. Nem siklottam át rajta, csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nem véletlen, hogy éppen a francia brancs hördült fel leginkább, ahol a klasszikusabb értékrend helyét átvette valami egészen más, de ez már politika, nem ide való.

    Minap láttam egy képet, de nem találom az egyik naon' modernül gondolkodó stúdióról (343 Industries), akikről készült pár sztárfotó és hál' égnek a teljes csekklist ki van rajta pipálva píszi fronton... Gyak. nem azért vesznek fel valakit mert tök8, hogy néz ki, csak profi legyen, hanem azért, mert randomgenderakármikisebbség. Meg is lett az eredménye: Életük legjobb Halo játékát tudhatják maguk mögött az Infinite-tel:-D

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák