Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • i2k

    senior tag

    válasz KISDUCK #137081 üzenetére

    "én a sorozatok és a régi filmeket nem láttam"

    Nem sértésnek szánom (!), de ez elég sok mindent megmagyaráz a tekintetben, hogy miért jöttek be neked ezek a reboot részek. :DD

    ~~~

    Örökérvényű példa, saját életemből annak a jelenségnek lefestésére, amit ezek a rebootok, a mai fiatalok számára készített "új" film/sorozat értelmezések jelentenek (már leírtam itt):

    Kollégista koromban a sors úgy hozta, hogy rockerek, és metalisták szobatársa lettem. Egész nap valami ilyen zenét hallgattunk. A legtöbbet a Metallica albumok forogtak, de volt ott Halloween, Iron Maiden, ritkán Led Zeppelin etc.
    Már lassan érettségiző korú lettem, amikor az ÚJONC kollégisták dumcsija rádöbbentett, hogy Houston, valami baj van:
    - Öregem, hallottad az új Metallica csapat albumát, az a Nothing Else Matters rohadt jó lassú szám!
    - Ja, csóka, brutál jó! Sosem hallottam még ilyen jó albumot!

    Remélem, átmegy a dolog.

    A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Új hozzászólás Aktív témák