Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz cyberkind #137020 üzenetére

    Teljesen igazat adok, mert sokszor olyan mintha tök mindegy lenne mit kapnak az emberek, akkor is veszik mint a cukrot. Jelenleg a játékipar se tudja sokszor, hogy ez miért volt jó és ez miért volt rossz. Sokszor én is csak vadszerencsének tudom ezt be.

    Viszont 3 dolgot kiemelnék ezzel a játékkal kapcsolatban.
    -Rohadt nagy kiéhezés, ha egy kicsit is van fantázia valamiben már viszik is...

    -A Sonynak nagyon durva fan bázisa van, aminek a zászlóshajója az NG a Last of Us-al! Már csak azért is megveszik, ha tudnák, hogy ez egy sz*r remake, pénzlehúzás csak, akkor is rengetegen megvennék mert Sony és Last of Us. Kb mint a fociklub szurkolók, ha tudják a ranjongók hogy lebundázta a csapat az egész szezont se érdekli őket, mert meg volt az okuk.

    -Még amit ide vennék, hogy az előző generációban puffadt meg nagyon a gamer közönség, és a nagy átlag amúgy nem "retrózik". Szerintem sokaknak ki is maradhatott.

  • echterion

    nagyúr

    válasz cyberkind #137020 üzenetére

    Tökre így látom én is. Én pl. most játszok az agyon istenített Ghost of Tsushima PS5-ös változatával, így közel a 40. órához azt kell, hogy mondjam, hogy gyönyörű, de ha ezen túl tudunk lendülni, akkor csak egy japán AC, csak sokkal korlátozottam mászási lehetőségekkel és persze a hátulról döfködés kicsit fura a középkori Japánban. Nincsenek nafógy dolgok, nincs új ötlet, csak remaster, meg remake dömping van, de a népek kajálják ezt, addig nem is lesz más.

    [ Szerkesztve ]

    **********

  • Crus

    őstag

    válasz cyberkind #137020 üzenetére

    Mi az, hogy majdnem? Tegnap d.e. out stock volt és az is marad.

    A TLOU 1 Remake kérdését sokan nem értik. A ND megalkotott valami olyat, ami több 100 díjat söpört be. A TLOU egy legendás franchise. Top, elit szint. Ennek az 1. része már egy PS5-ön azért csúnyán elmarad a 2. rész kiváló küllemétől. Ellenben a 2. rész motorja ott volt, készen volt. Erre relatív kevés melóval át lehetett tenni az első részt, aminek erre a genre bizony kijárt a ráncfelvarrás.

    A ND nem szeretetszolgálat, de azt is nagyon jól tudták, hogy a TLOU franchise-nak elég komoly tábora van. A kecske és a káposzta esete. Fanservice történt, a TLOU 1 is csodaszép lesz, a rajongók boldogok, a ND számolja a pénzt és megcsinálja ebből (meg a 2. rész brutális bevételeiből) a Part III-at. Sőt még PC verzió is lesz...

    Totálisan nem releváns, hogy egy magyar fórumon cirka nyóc' ember leírja, hogy "nemvót' nagy szám amúgy se, minek kellett ez, ménem' csinálnak mást". A gamer többség kétpofára fogja az 1. rész remake-jét újra letolni és boldog lesz tőle.

    Persze lehet, hogy nem értek hozzá, a 2 részt együtt több, mint 10x toltam végig és az ország legnagyobb TLOU gyűjteménye nálam van. :B

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák