Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz Dilikutya #137018 üzenetére

    Kicsit félre értetted a chat csoportot, nem azt mondtam hogy az összesben, hanem vannak csoportok ahol előfordulhat. Nyilván nem a tulipán nyugdíjas klub csoportban vagy a baba-mama chat csoportban lesznek ilyenek. Nem csak magamból indulok ki hanem abból amit eddig tapasztaltam. Volt pár kolléga akik állandóan gore videókat néztek telefonon és alakítottak egy chat csoportot is erre, ami elérte már tag limitet, meg van bőven weboldal ami ilyen tartalmakkal foglalkozik és elég régóta is üzemelnek ilyenek. Azt viszont kétlem hogy a 90-es években több ilyen tartalmat láttak átlagban, mint ma amikor már kint a mező közepén is akkor nézheti az ember a kedvenc sorozatát amikor akarja a telefonján.

    Maszatolós játékokkal amikkel mostanában játszottam a far cry primal és a borderlands 3. Az fc primal-ban azt hiszem nem lehet testrészt leszakítani, de lehet látni félbehagyott kannibál ebédet és hát kannibálok ellen kell küzdeni a játékban. A borderlands 3-ban arra nem emlékszek most hogy végtag leszakadt-e lövéstől külön, de fejet és testet lehetett robbantani. Meg most kipróbáltam a meneatert ami epicen ingyen van, ott cafatolás nem volt eddig, de embert lehet benne enni, igazából kell is. Én azt mondom érdemes kipróbálni mert a cápavadászokkal lévő harcok élvezetesek. Most hogy belegondolok lehet hogy lehet kart is eltávolítani a borderlands 3-ban, mert eszembe jutott egy küldetés ahol a játékmenet része hogy egy npc-nek leszakad a karja a játékos által a küldetés során.

Új hozzászólás Aktív témák