Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz KISDUCK #137016 üzenetére

    Te mint aktív internethasználó, fórumozó, ne magadból indulj ki. Állítom, hogy a 90-es években a VHS korszakban több korabeli gore-t láttak az emberek, mint ma. A Hullajót pl. szinte mindenki látta, még ha a címére nem is emlékszik.
    Az ilyen balesetes videók meg nagyon réteg, random háziasszonyos csoportokban aligha kerül elő.
    Animéket nem vágom, abban nem vagyok otthon.

    Maszatolós akciójátékot viszont ajánlhatnál, mert én pont hogy nem vagyok elégedett a vér és leszakadó testrészek mennyiségével. :) Call of Duty World at War-ban pl. tetszett, hogy a kézigránát meg a nagy kaliberű géppuska elvitte a kezed-lábad, mint ahogy azt tenné a valóságban is. De a többségben fröccsenő vér, vagy lőtt seb is alig van, holott majdnem mindegyik 18+, és a látványos sérüléseket már 2000-ben a Soldier of Fortune-ben is meg tudták oldani. Egyre nőnek a gépigények, pakolják tele a játékokat hangzatos technikákkal, de igazából értelmes fejlődés csak a modellek, textúrák részletessége, ami egyenesen következik a gyorsabb GPU-ból és több VRAM-ból.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák