Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz i2k #135344 üzenetére

    Nekem az újhullámú pókember volt az a pont, ahol elkezdtem érezni, hogy közeleg a marvel moziverzum azon szakasza, ami engem még érdekel.

    Az általad kvóta szerepeknek nevezett részből nekem már túl sok volt. A zsebesképű mj, az indiai flash, a mókás kövérkínai, a bomba fekete buxa, a csúf gonosz fehér főhős...
    Az utca emberében is már több az etnikum, mint amennyi a világon létezik.
    Csodálom, hogy nem a négerpókemberrel nyitottak.

    De hogy ne csak a rasszista szóljon belőlem:
    Maga a történetvezetés is komikumba illő volt. Szó szerint!

    Van a superhero movieban ez a jelenet.

    Ez nagyjából egy az egyben lejátszódott!

    "Mii, hogy Peter eltűnt az osztálytól? Jé, hogy ő ezt is csinálta? TUTI Ő VAN A PÓKKOSZTÜMBEN!"

    Szóval én arra a filmre nagyjából olyan rossz szájízzel emlékszem vissza, mint a bosszúállók feminepower jelenetére.

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

  • Dilikutya

    félisten

    válasz i2k #135344 üzenetére

    Nekem nagyjából egyforma a három trilógia. Az elsőben jó volt a Zöld Manó és Okidoki, jobb volt Póki eredete, a másodikban volt a legjobb Parker karaktere talán (meg a legbénább fejű a színész), az újból csak Keselyűt tudnám kiemelni. A sztori mindnél kuka, ahogy Venom, Elektro és Mysterio is. Az újat leginkább ez a nagy univerzumépítés rontotta el, csóri Parkert épp csak megmarja a pók, máris van sok kütyüje Starktól, és mindenáron erőltetik bele az MCU-ba. Pókinak mindig is kellett szerkentyű a hálóvetéshez szerintem, legalábbis már régi képregényekben is így van.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák