Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz ayo #134589 üzenetére

    A surge-el szerintem az a legnagyobb baj, hogy nem flexibilis, mert a játék technikailag nem teszi lehetővé. Ez alatt értem azt, hogyha egy könnyű páncélos, mozgékony karaktert építesz, valószínűleg sokkal jobban és könnyebben boldogulsz. Csak akkor nem értem, minek raktak bele dísznek még két páncéltípust, ami a játékban egyenesen használhatatlan. Egyébként az sem volt játszhatatlan, de ha valami elé le kéne ültetnem egy kezdőt, előbb adnám a kezébe a lords of the fallen-t. :K

    Meg arra is igaz az, hogy kár érte, mert egyébként ez a testrészenkénti kijelölős harcrendszer nagyon ötletes volt szerintem.

    Egyébként most nézem, hogy ismét jó hülye voltam. :Y
    Lehet gyűjtögetni a valfarisban ilyen zöld hülyeségeket, amiket átválthatsz piros hülyeségekre, amiből fegyvert lehet fejleszteni. Felettem valahogy elsiklott a tény, hogyha azokat a zöld izéket magadnál tartod (és nem váltod át őket), akkor nő a hp-d. Én azt hittem minden pályán az amúgy is nullázódik, azért lehet őket a végén beváltani. :DDD

    Akkor megint nyitott szájjal rohantam be a...
    A játék végére 15 felhasználatlan olyan izém volt. Ha azt átszámolom hp-ra. Te jó ég!
    Ennek fényében, szerintem próbáld ki nyugodtan. :C

    Utoljára dark souls 3-ban csináltam ilyet, amikor Pontiff Sulyvahn-nél (úgy a 8. boss?) jöttem rá, hogy végig egy olyan gyűrűben rohangáltam, amitől vagy 20%-al több sebzést kaptam.

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák