Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz Crus #131535 üzenetére

    Amellett, hogy igazából sose értettem miért bannolták/bannoltak, azt hozzá kell tenni h volt gond a stílussal és kommunikációval. Miután 10 post után mindenki tudta h Crytek véleménye lesújtó az Epic Games-ről, teljesen fölösleges volt naponta leírni a sz@r, fOs, és ehhez hasonló jelzőket az EG-vel kapsolatban. Ez egy fórum, ahol ugyanúgy vannak íratlan szabályok, mint IRL. Nekem az érvrendszerrel is akadtak problémáim, de ez nem ügy, max nem vitatkozok.

    Mindettől függetlenül Crytek valóban sokat tett a közösségért, és nem kérdejelezhető meg, hogy járt neki az a pár cent csomagonként. Én magam is sok bontásban résztvettem, ezúton is hálás vagyok érte. Emellett nincsenek kétségeim, hogy nemsokára megjelenik újra az ismert hang, mégha véletlenül nem is a Te felhasználód lesz az.

    [ Szerkesztve ]

  • Źşë'

    addikt

    válasz Crus #131535 üzenetére

    nem vagyok olyan mint ő, tehát nem célom őt helyettesíteni, nem vagyok annyira fillérbaszó hogy pár € vagy $ múljon egy játék megvétele, többek között ebben sem értettem vele egyet, de biztos tudod hisz régóta olvasod a ph-t, a készítőknek is jár a kenyérből szerinte pedig lófitty a valagukba, ezzel sem értettem egyet - sokszor nem láttam bestbuy topikba akciókat irkálni, se ide, se pedig felajánlást tenni, de ettől biztos sokszor csinált ilyeneket, amúgy továbbra is tudsz ám vele kommunikálni akár steamen akár más közösségi felületeken, annyira világvége hangulat lett hírtelen a topikban hogy az szörnyű

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák