Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz maross #128375 üzenetére

    Itt még mindig csak azt tudom mondani, mint legutóbb.

    Nekem adhat bármelyik drogéria 20 doboz ingyen tampont, 40 doboz tisztasági betétet, 10 hajcsavórt, meg akciós körömlakklemosót 5 forintért, ha én éppenséggel tejet akarok venni. :))

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

  • Habugi

    addikt

    válasz maross #128375 üzenetére

    Tőlem annyiszor dobjátok bele a saját fejeteket vezényszóra a mosógépbe ahányszor akarjátok. ;)

    Long story short.., tavaly behúztam EPIC-en a Subnauticát, volt egy hétvége amíg ingyenes volt, számomra az év meglepetés játéka lett, nagyjából ekkor ismerkedtem meg egyébként azzal a szemétkupaccal amit Te kliensnek nevezel. Oké, marketing bejött, regeltem miatta EPIC-re, statjaiknak +1 a sokhoz, csúnya Gaben féle tejhatalom és szegény Steam által lehúzott stúdiók..

    10napja gondoltam egyet miszerint itt az ideje újra kijátszani, azóta h kitoltam el sem indítottam az Epic klienst. Kíváncsi voltam ennyi idő alatt mit hoztak össze, na pont annyit..

    Respektálandó a készítőket cirka 5percel később már vettem is meg a játékot Steamen (pedig a játék Epic kliens nélkül is futtatható, igen), hiába van meg Epic-en az eredeti, két napra rá pedig ott streameltem az unokaöcsémnek, aminek az lett a vége h family share, hiába tiltakozott a húgom. ;]

    Mondok mást, Workshop.., de inkább hagyjuk is, lehet aláfutni, meg építgetni a globális húdejót de az egyik egy (mostanra) elég rendesen felépített valami, szolgáltatásokkal, a másik meg ugyan az a ***** mint egy éve volt.

    Értem én egyébként az egész mókát és szándékot csak erre nem most kellett volna gondolni hanem ~10éve, ja hogy vártak, akkor előbb mutassanak valamit ami alulról súrolja a kettest, addig ne akarjanak küldetés tudatot ébreszteni.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • vorosmarti

    senior tag

    válasz maross #128375 üzenetére

    Nem vagyunk olyan olcsók, hogy az eddigi ~35 ingyen játékkal le tudjanak fizetni!

    +1
    Nekem az látszik, hogy sokan vannak akik csak nem azért járnak ide, mert szeretnek játszani, hanem mert gyűjtik a játékot. Nekem is van sajnos egy szabad szemmel is jól látható mennyiség a steam könyvtáramban, több százzal játszottam, de nyilván ha jó játékot kapok az epic-től, akkor végig fogom tolni. Az hogy 1-2 zavart kolléga lassan háborús bűnösnek minősít minden epic usert, az még akkor sem fog érdekelni, ha megtanul alanyt és állítmányt egyeztetni a mondataiban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák