Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz Źşë' #116600 üzenetére

    De minek warezoljak mi értelme lenne egy okot mondj? Azért hogy szaros ,féreg, warez***nek tartsanak?
    Tök jó dolog ,hogy van ez az ingyenes körforgás. Így legalább mindenem eredeti.. :C Tévedés. Engem véletlenül sem érdekel ki mennyit lát ebből a kevéske alamizsnából.... Ők pakolják bele a játékaikat mindenféle bundleba akármilyen célzattal is, nem én kérem őket. Csak lazán alkalmazkodtam hozzájuk. És a jót nagyon könnyű megszokni :C
    Bármelyik cég lehetne Blizzard-Activision ,hogy a büdös életbe a bundle gondolat meg se forduljon a fejükbe.....
    de valamit csak csak elérnek a bundlekkal legyen az szerintetek bármi is ha sok cég csinálja.

    [ Szerkesztve ]

    Next PC Upgrade: 2022

  • FunPro

    senior tag

    válasz Źşë' #116600 üzenetére

    Nem az a baj, hogy mindegyiknek ferrari meg luxusautó kell. Ha sok pénzem lenne, nekem is ez kéne! Mondjuk a ferrari csak gyűjteménybe, mert vezetni utálok, de most nem ez a lényeg.

    A baj ott van, hogy amikor háborognak a kevés bevétel miatt, az a kevés bevétel is elég 3 ferrarira, meg 4 dubai útra. Mert ezek nem úgy nézik a világot, hogy mennyit kerestem, hanem hogy mennyit buktam. Mondjuk tény, nem tudom elképzelni milyen lehet tiszta 100 millió helyett csak 60-at keresni.

    A warez miatt is ezért háborognak, mert amikor azt látják, hogy x ember letöltötte, és emiatt ELMÉLETILEG buktak 1-10 tökömtudja hány millió dollárt, le sem szarják, hogy mellette volt 50 milliós nyereségük.

    És az a szomorú, hogy egyesek még védelmükbe is veszik az ilyen egyéneket. :(

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák