Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz ProEvoFan #114150 üzenetére

    Attól függ mennyire tekintesz eldobható ideiglenes figyelemelterelőként a játékaidra. :P Tudom, konzolosoknak ez egyszerűbb, ott a játék cserélgetés alap, a következő generációnál meg úgyis lehet kukázni a teljes gyűjteményt, ha egyáltalán meg lett hagyva bármi is. :B

    EA Vault játékai mind kizárólag backlog címek, olyanok, amik első pár hónap után már az elvárt eladások tizedét nem teljesítik, de támogatás meg szerverek kellenek hozzájuk, és a lefelé ívelő játékosszám sem örvendezteti a meglévő 60+50 dolláros tulajokat. Namost vagy bezakciózzák, hogy a plebs is hozzájuthasson, és/vagy berakják ilyen előfizetésbe évi egy AAA játék áráért, ahol rád is zúdítanak egy tonnányi játékot meg nem is, mert ha nem fizetsz következő hónapban is elő, nem marad nálad semmi. :)

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

  • válasz ProEvoFan #114150 üzenetére

    Alapvetően multi fókuszú játékoknál 1 év nagyon sok, annyi idő alatt megveszi akinek kell... utána meg már majdnem mindegy. 1 év után már a Season Passból élnek, alapjáték amugyis olcsó lesz.
    A multi miatt meg előfizetőnek kell maradnod úgyis (tehát kifizeted, csak apránként ugyanazt/sőt többet, ha rákattansz)...

    A single player játékoknál is 1 év alatt elveszti a relevanciáját egy játék, szóval előbb megveszed, ha tényleg érdekel... a mai világban iszonyú türelmesnek (vagy garasosnak/csórónak) kell lenni hogy 1 évet várj egy játékra ami tényleg érdekel. :)

    Szóval nem akkora baj ez.
    Amugy nem is tudom mikor olvastam meg cikkeztek is erről, hogy a kiadók szempontjából csak a megjelenés + utána pár hónap a fontos/kritikus bevétel szempontból (DRM is addig kell maradjon töretlen)... utána továbblépnek, meg mindegy (eldőlt már hogy buktak, vagy sem). Nyilván ha bukta volt már a megjelenés is, akkor hamarabb lesz olcsóbb.

    Tudod ez olyan, mint az új vs. használt autó amin milliókat buksz azonnal, rövid idő alatt... mégis vesznek új autókat, mert akinek az kell annak megéri.
    Nem vehet mindenki jóval olcsóbban használtat türelmesen várva (meg akkor használt autó sem lenne). :D

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák