Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz cyberkind #107810 üzenetére

    A crysis1 gombkiosztása tragikusan szar ;) mármint a pécésé... nemár az legyen az előnye, hogy DIREKT nem azon gombokra rakták a funkciókat, amiken előtte 100 játékban megszoktad....

    Videót már nézem amugy, mert tovább olvastam a topikot :) kár h anno nem fedeztem fel magamnak, érdekesnek ígérkezik!

    TR2015 - ne is mond, nem mertem a legnehezebben játszani, így seasoned raideren végigsétáltam :/ najo, a vége azért izzasztó volt... akinek valami kihívás kell, Survivor a minimum, ám ugye felette NINCS már nehézség :( nemtom adventureren milyen lehet :D (magától lemegy, mint egy film?)
    Hja és a halálunalmas első 2 óra után ujra kellett volna kezdeni a játékot, h áttegyem nehezebbre, de nem lett volna lelkierőm, újra. Fos dizájn, hogy nem lehet közben váltani.

    DS nekem pl tul nehéz. Nagyon kéne abba a játékba is a szintválasztás lehetősége, mert a mechanika tetszik, a mostani gigahard helyett normalon szívesen kivinném ;)

    Tron1-et azért hoztam fel, mert tegnap ISMÉT láttam belőle pár percet :D
    De az alien 1-2 sem jó példa, mert azok szvsz nem néznek ki gázul... viszonylag jól öregedtek... ők a másik véglet :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák