Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Dilikutya #90748 üzenetére

    Ott szerintem a Bethesda/Zenimax - Activison konkurencia miatt nincs megállapodás.

    Ugye az a baj hogy a Ravensoft az iD-vel dolgozott együtt, az iD-é a Wolfenstein licensz és az Activison adta ki, aki a Ravensoft tulaja.

    Csak közeben a Bethesda megvette az iD-t, így hozzá jutott az összes iD brand (quake, wolfenstein, stb.).

    És tuti vagyok benne az a baj hogy a Bethesda nem ad jogot a Wolfenstein használatára, az Activision/Ravensoft meg nem adja oda a forráskódot/játékot...

    Amilyen makacs és "erősködő" a két cég, ebből egyhamar nem lesz megállapodás.

    Az Elite Force/Star Trek témánál meg valószínűleg megint csak a Star Trek név használatával lehet gond, nem adják oda a jogot... vagy csak valami elfogadhatatlan áron valszeg.

    Ezért nincs semmi ST játék újra kiadva.
    Pedig nekem pl a Bridge Commander is jól jönne... talán majd egyszer ha belátják jobb megállapodni.

    Pl most hogy csomó SW játék újra kijött (meg a "remastered" játékok korát éljük), talán észbe kapnak hogy ebben lehet valami üzlet.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák