Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bullseye

    addikt

    Szégyen, hogy felhozom az ép lecsengő vitát, de muszáj egy kicsit... Sok hazai játéklapot vettem a megjelenésétől (CoV első 2 számáról lecsúsztam) addig, amíg vagy megszűnt, vagy annyira felbosszantott, hogy abbahagytam. A Gurut még veszem, és nem csak azért, mert személyesen is ismerem a fél szerkesztőséget, hanem mert továbbra is tetszik. Rengeteget változott 1992 óta, de akkor is jó maradt nekem, vagy pont úgy változott, ahogy én vénülök. Ez nem jelenti azt, hogy mindig mindenben egyetértek az ott leírtakkal, de nagyjából tudom, hogy melyik cikkíró ízlése hogy viszonyul az enyémhez, így a két tényezőből már elég sokat megtudok egy játékról (no meg ott van TotalBiscuit és Angry Joe a dzsatubén). Ez eddig egyéni probléma.

    Ami már valamilyen szinten közügy, az a remek "bennfentes információ", ami időnként felbukkan arról, hogyan készülnek a tesztek: fizetnek érte, lefizetik az újságírót (1 db. játékkal. Ahogy a Móricka...), meg sem nézik a játékot, stb. Ez az ami totális baromság. Más oldalról ugyanezt a sárdobálást kaptam én is a munkámra, olyanoktól, akik valamiért besértődtek, vagy elhittek egy idióta pletykát, mert tetszett nekik valamiért. 1-1 ilyen személy akad néha a szakmában, ahogy minden szakmában is, de erről általánosítani nem csak buta, de rosszindulatú dolog is. Az itteni társaság nagyja amúgy is magasabb értelmi színvonalon működik, de gondoltam ennyit illik idepöttyni.

    'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Új hozzászólás Aktív témák