Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz djculture #44098 üzenetére

    Mert az is... :D

    Én a BF3-at megvettem előrendelésbe... aztán alig játszottam vele (relative), mert a BC2 jobb, főleg a Vietnam... hangulatilag, meg úgy az egész játszhatóbb szerintem ("móka faktor" jobb).

    Ez a high-tech környezet, nagyon darálós... és nem a legjobb élmény. :)
    Kicsit mész és már valaki le is lő, néha azt se tudod honnan mert olyan a környezet meg a legtöbb pálya.
    Ez már rég nem az a BF amit én megszerettem sok éve.

    Aztán nemrég megvettem akciósan a Premiumot és tényleg relative kevés a jó szeró... szerintem kicsit pénzkidobás volt... de már mindegy. :(

    Erre jön a BF4 és mikor megláttam mit kérnek érte (alap+premium) - tudtam ilyen csomag lesz a BF3 alapján - hát kicsit ledöbbentem. Oké hogy multi meg sok sok óra játék... de akkoris.

    Még ha lenne 15k-s premium edition (biztos lesz majd 1 év mulva amugy) talán... de így... :)

    Mondjuk lehet kicsit ráuntam a multizásra is... bár nemrég az Origin Bundle után kipróbáltam a régi alap MoH multit és még azis jobban bejött mint a BF. Vagy csak én változtam meg... nem tudom. Még jobban casual gamer lettem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák