Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz echterion #141233 üzenetére

    Valójában azt írok játék témában, amit csak akarok, amíg azzal nem sértem a PH moderációs alapelveit. Egészen biztos vagyok benne, hogy nem te leszel az, aki majd megmondja, hogy mit lehet nekem írni és mit nem. Borzalmasan elkeveredtél, de örülök, hogy ezt tisztáztuk és segíthettem. :K

    A TLOU témáról meg annyit, hogy a másik topikban egy user kérdezte, hogy milyen a PC-s verzió. Erre kapott egy kilométer hosszú hsz-t egy olyantól, akinek túl sok köze nem volt a témához, ellenben bele kellett rúgnia a konzolosokba.

    Majd kapott egy olyantól is választ, akinek "kicsit" több köze van a történethez. Ha "A"-t szabad, akkor szabad ám "B"-t is. Hidd el a legkevésbé sem érdekel milyen napod volt, nem is tettem fel erre vonatkozó kérdést, ellenben egy állítást fogalmaztam meg, de szokás szerintem nem tudtad értelmezni a leírtakat. A jövőben a közjó érdekében azért ha egy mód van rá, kímélj meg magadtól. Hálásan köszönöm! :R

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák