Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crytek

    veterán

    válasz cskamacska #128780 üzenetére

    Egyébként én (azon kívül, hogy imádom a bundlekat ,mert kb az elmúlt 4 évben a játékaim 97%-a ezekből van meg raj meg minden jelző) máig nem értem a cégek analógiáját..
    Adott x cég nyilván valami oknál fogva létrejön a kontakt hogy na most akkor a következő havi csomagba benne leszünk. Egy 12$-os csomagba ahol másik (csak mondok egy számot) 6 játékkal együtt kerülnek eladásra a cd kulcsaink.. Ezeket a cd kulcsokat az egész világ (ahol nem lockos persze) széjjel vásárolhatja 1 hónapig.. Nos ilyenkor mennyit kaphat ez a 7 cég aki ott van a bundleban 12/7 ~ 1.72$ de tegyük fel mivel nagy király AAA vagyunk kapjunk mi belőle csak 4$-t ...
    Simán többet keresni BÁRMELYIK kiadó/fejlesztő aki a bundlekba tolja a cuccait ha mondjuk steam-en csak 2-3 hétig lenne mondjuk pl egy COD WW2 esetében csak írok valami 8-10euro... Sokkal de sokkal több bevételt hozna...
    Tehát jó meg minden de nem értem miért a bundlekhoz fordulnak a cégek..jótékonykodni meg ha (ezt mondják a világ felé amit vagy elhiszek vagy nem) nem csak a humble-n keresztül lehet....Számomra ez egy 50milliós kérdés...

    De mindegy is 2 fiókkal elő vagyok fizetve 12 $-osra azt lehet majd frankón kereskedni :DDD

    Next PC Upgrade: 2022

Új hozzászólás Aktív témák