Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz reelc #128347 üzenetére

    Nem tudtam, mostmár tudom :)

    Mivel már ezer éve van ubi, stb fiókom, nyilván nem fogom megszüntetni csak azért, mert a komcsik bevásárolták magukat oda is. Ezzel sokmindent nem tudok kezdeni.

    Viszont az epik már kínaiként "jön", a fajtájának megfelelő módszerekkel, így ott még tehetek ellene (egyedül persze nem: ha elegen lefekszenek nekik, akkor mindenmindegy, de az én lelkiismeretem legalább tiszta marad).

    "Kína legálisan is megszerezheti az adatait, sőt ugyanaz a cég, ami az Epic mögött áll."

    Megszerezhette volna, de nem tette: inkább ellopta a retek kliensével.

    "Úgyhogy lehet elvakultan szidni őket, de amerikai és egyéb cégek is elfogadják a pénzüket, és így onnantól kötelezettségeik vannak feléjük."

    Nem elvakultan szidom őket, tények alapján. Elvakultan, az ingyenjátékokért cserébe védeni szokás őket, maszatolni, relativizálni :D

    "Mindig könnyű háborogni 1-1 szivárgás, csalás miatt, de azért sejteni lehet, hogy a jéghegy csúcsát látjuk csak.
    Úgyhogy vagy elfogadja az ember, hogy az internet veszélyekkel járhat, vagy törli magát mindenhonnan. A Steamről is."

    Na, erről a relativizálásról beszélek, amit itt is elkövettél. Nem gond az epik adatlopása, hiszen vannak veszélyes oldalak az internetet. :W

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák